silence
14 مرداد 1401 - 14:10

حاج‌ علی اکبری: مسئولان نظام اقتصاد کشور را به جریان مذاکرات گره نزده‌اند

تهران- ایرنا- خطیب نماز جمعه تهران گفت: مسئولان نظام اقتصاد کشور را به جریان مذاکرات گره نزده‌اند و راه خنثی‌سازی تحریم‌ها را دنبال می‌کنند.

به گزارش حوزه احزاب ایرنا،  حجت‌الاسلام محمدجواد حاج علی‌اکبری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران در مورد مذاکرات هسته‌ای و جریانات هسته‌ای گفت:‌ بحمدالله مسئولان نظام اقتصادی کشور را به جریان مذاکرات گره نزده‌اند و راه خنثی‌سازی تحریم‌ها را دنبال می‌کنند نظام تصمیم گرفته که پای مساله خنثی‌سازی تحریم‌ها بایستد و قانون اقدام راهبردی را هم با قوت عزیزان اجرا می‌کنند.

حاج‌علی اکبری افزود: اخیر خبرهای شوق‌انگیزی را در مورد فعال سازی چرخه غنی‌سازی شنیدیم خداوند را شاکریم و از عزیزانمان در این عرصه ها تشکر می‌کنیم که با قوت این مسیر را ادامه می‌دهند و از حقوق ملت با قوت دفاع می‌کنند.

وی ادامه داد: در محور مذاکره برای رفع تحریم‌ها دوستان عازم هستند انشاالله با مواجهه عاشورایی با همان مدیریت عاشورایی، مقاوم و سربلند از منافع کشور قاطعانه و هوشیارانه در این عرصه هم پاسداری خواهند کرد.

خطیب نماز جمعه تهران بیان کرد: ما هم به دشمنانمان و به آمریکای جهانخوار و به طرف‌های مذاکره عرض می‌کنیم که ایران را امتحان نکنید اگر نیاز به مذاکره دارید که دارید، با شرایط این ملت مظلوم مقتدر کنار بیایید و دست از زیاده‌خواهی‌هایتان بردارید.

این خبر تکمیل می شود ...

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 536394